Договір публічної оферти

Відповідно до чинного українського законодавства торгівля через інтернет-магазин є дистанційної торгівлею. У зв'язку з цим, наведений нижче текст є договором між інтернет-магазином “JEVIN” , що має назву надалі “Інтернет - магазин”, і користувачем послуг інтернет-магазину , що має назву надалі “Покупець”, і визначає умови купівлі-продажу через сайт інтернет-магазину. Договірні відносини між покупцем й інтернет-магазином оформлюються у вигляді договору публічної оферти. Натискання в інтернет-магазині www.jevin.com.ua на сторінці оформлення замовлення кнопки “підтвердити”, “підтвердити замовлення”, означає, що покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), згідно чинного українського законодавства, взяв до виконання умови договору публічної оферти, які вказані нижче.

Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст. 633, 641 та 655 Цивільного кодексу України), і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, які є однаковими для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.

Терміни та визначення

2.1. “Інтернет - магазин” - сайт www.jevin.com.ua

2.2. “Товар” - перелік товарів, опублікований на сайті Інтернет - магазину

2.3. “Покупець” - фізична особа (яка досягла вісімнадцятирічного віку), фізична особа - підприємець та/або юридична особа, яка є користувачем послуг Інтернет – магазину ( розміщує замовлення на пошук, комплектацію та резервування Товарів, що представлені на сайті Інтернет-магазину для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності).

2.4. “Оформити замовлення” - рішення Покупця придбати Товар, оформлене в Інтернет - магазині.

2.5. “Сайт” - сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб - браузера і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою www.jevin.com.ua і містить всі ознаки публічної оферти з пошуку, комплектації і резервування Товарів, обраних Покупцем на сайті.

2.6. Особистий кабінет – персональний розділ Покупця на сайті, доступ до якого мають лише Покупець та Інтернет - магазин, де відображається персональна інформація Покупця та історія розміщених ним замовлень.

3. Предмет договору

3.1. Інтернет - магазин зобов’язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти товар на умовах цього договору. 3.2. Інтернет - магазин надає Покупцеві наступні послуги: пошук, комплектація і резервування Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті і підтвердженого Інтернет-магазином.

3.3. Інтернет - магазин здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур'єрських служб доставки, зазначених на сайті інтернет - магазину на підставі заявок Покупців, залишених на Сайті і підтверджених Інтернет - магазином. Зазначені на Сайті ціни на Товари включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації і резервування і доставки товарів Покупців, якщо інше не зазначено в підтвердженні Заявки.

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет - магазин від будь - якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет - магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

4. Правила роботи з Сайтом

4.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

4.2. При оформленні замовлення Покупець вводить такі дані:

· Ім'я, прізвище

· Номер телефону

· Адреса електронної пошти

· Пароль

4.3. Покупець зобов'язується надати дійсну, точну і повну інформацію про себе. Інтернет - магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, яку Покупець залишає при оформленні та здійсненні Замовлення.

4.4. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри оформлення замовлення, вказані при підтвердженні замовлення. У разі виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Інтернет - магазин, надіславши електронного листа за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зв'язатися за номером телефону +38 097 369 33 38;

+38 099 369 33 38

4.5. Покупець несе відповідальність за будь - які дії, здійснені на Сайті від його імені.

4.6. Інтернет - магазин має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами Інтернет - магазину, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а також у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

4.7. Заборонено використовувати Сайт для здійснення протизаконної або забороненої діяльності. Покупці Інтернет - магазину погоджуються дотримуватися законів України і норм поведінки, прийнятих в мережі Інтернет, у тому числі: не розміщувати на Сайті матеріали екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що стосуються та/або завдають шкоди честі, гідності та/або діловій репутації третіх осіб та порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет - магазину.

5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець самостійно оформляє Замовлення на Сайті шляхом додавання обраних Товарів у “Кошик” шляхом натискання кнопки “Оформити замовлення”.

5.2. Оформити Замовлення на Товари можуть покупці.

6. Порядок оплати

6.1. Ціна кожного окремого Товару вказується на Сайті Інтернет - магазину. Ціна замовлення визначається шляхом складання ціни всіх включених в замовлення товарів і ціни доставки, яка дорівнює сумі “Підлягає до оплати”, що вказується на Сайті при оформленні Замовлення в момент його розміщення.

6.2. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Інтернет - магазину. Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами даної пропозиції про укладення договору.

6.3. Ціна Товару, що вказана на Сайті, може бути змінена Інтернет - магазином в односторонньому порядку. При цьому, ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

7. Умови повернення

7.1. Повернення товарів після оплати не проводиться згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р.

8. Конфіденційність і захист персональних даних

8.1. Під час оформлення замовлення на Сайті Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені в п.4.3. цього договору, але не обмежуються ним.

8.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” від 01.06.2010 р

8.3. Інтернет - магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет - магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

8.4. Інтернет - магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет - магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет - магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

8.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет - магазин продовжував обробку персональних даних, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет - магазину.

8.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет - магазин не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або її невідповідністю дійсності.

9. Інформаційні повідомлення

9.1. Оформляючи замовлення на Сайті, Покупець дає Інтернет - магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет - магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет - магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.

9.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, написавши повідомлення на електронну адресу info@jevin.com.ua 

10. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

10.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші матеріали, що охороняються законом, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

10.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.

10.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, а саме: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу, створювати вторинні документи та ін.

11. Інші умови

11.1. Укладений згідно даної пропозиції договір купівлі - продажу Товару вважається укладеним на території України і таким, що діє в рамках законодавства України.

11.2. Недійсність будь - якого пункту або частини цього договору не призводить до недійсності договору в цілому.

11.3. Всі спори, що виникають між Покупцем та Інтернет - магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет - магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

11.4. Інтернет - магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд у будь - який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.

 

Про діаманти

Колір діаманта

Колір – одна з основних характеристик, що визначає якість коштовності....

Детальніше...

Чистота діаманта

Алмази, як і інші природні матеріали, не позбавлені дефектів...

Детальніше...

Вага діаманта

Алмаз – це найтвердіший мінерал нашої планети. Його назва в перекладі...

Детальніше...

Якість огранювання

Блиск і краса алмаза повною мірою розкриваються тільки після огранювання...

Детальніше...

Форма ограновування

Форма огранювання діаманта  визначається за формою контуру...

Детальніше...

Експертиза діамантів

Діамант – один з найдорожчих коштовних каменів. Тому споживач...

Детальніше...
X
Виберіти розмір каблучки

Введіть ваше І'мя

Invalid e-mail address, or entered non-existing e-mail box.

введіть номер телефону в міжнародному форматі + Х Х (ХХХ) ХХХ ХХ ХХ

Изменить размер

X
Виберіти розмір каблучки

Введіть ваше І'мя

Invalid e-mail address, or entered non-existing e-mail box.

введіть номер телефону в міжнародному форматі + Х Х (ХХХ) ХХХ ХХ ХХ